Pruulimine

Pruulimine

Õlled

Me oleme unistajad. Õlu on olnud koos inimkonnaga aastatuhandeid. Selle ajaga jooksul on miljonid pruulmeistrid pruulinud miljardeid õllesid. Erinevatel aegadel, erinevates kohtades, erineval eesmärgil. Me otsime sellest maailmast põnevamaid ja maitsvamaid õllesid, et need siis värskena ja tänapäevasena sinuni tuua. Eriliste õllede allikad on peidus kõikjal. See võib olla juhuslikult loetud lause või tajutud aroom Aasia köögist. See võib olla soov järgi proovida uus pärm või linnas, aga see võib olla ka pikki aastaid küpsenud mõte, mis on oodanud, et tehnilised võimalused õlle vääriliseks kasvaks. Meid inspireerivad ajatud asjad – loodus meie ümber ja aastaaegade vaheldumine, tuuline paepealne ja päikeseküllane aas, sõpradega koos veedetud lõkkeõhtu ja salapärased jutud minevikust.

Pruulikatlad

Me oleme tähenärijad. Meie jaoks on õlle pruulimisel oluline iga pisiasi. Me alustasime väga lihtsate pruulimiskatelde ja kääritustankidega. Eks ikka selleks, et kohapeal jõud tehnikast üle käiks. Tänaseks oleme pruulimissüsteemile teinud üle 100 täienduse. Alates väga lihtsast virde ümbersuunamisest, et vältida liigset hapnikuga kokku puutumist, kuni meie juhendite järgi ehitatud tankiga, mis võimaldab meil eriliselt kuivhumaldatud õlut pruulida. Kõike seda teeme ikka selleks, et õlu tuleks täpselt selline nagu me tahame. Värske ja maitsev ning kandmas kõiki maitse- ja aroominüansse.

Teeme pruulikatlaid paremaks

Pruulimine

Me oleme leiutajad. Pruulimine ei ole kivisse raiutud protsess. Me ei usu ühtegi pruulimistõde kui me ei saa seda järgi katsuda. Mitte kõik tõed ja tavad ei pea ajahambale ühtmoodi vastu. Tihti on olemas uuemad ja paremad vastused vanadele küsimustele. Meie riiulid on raamatutest lookas ja me pruulime sadu pilootpruule, et uusi maitseid luua ja teadmisi koguda.

Mõtleme pruulimise üle