Meie partneritele

Meie partneritele

Meie oleme pruulijad. Me tõuseme iga päev üles, et pruulida põnevaid ja maitsvaid õllesid. Sinul on hubane õlletuba, noobel restoran või toimekas kauplus. Sina saad need õlled viia inimesteni, kes neid hindavad ja ootavad. Kui nii, siis usume, et meil on võimalik koos toredaid elamusi pakkuda.

Me oleme pruulinud väga palju erinevaid õllesid. Meie õllede valikus on nii igapäevaseid janukustutajad ja nüansirikkaid pruulid restoranilauale kui ka burboonivaadis küpsenud haruldused. Lisaks juba valmis pruulitud õlledele käib meil kogu aeg töö uute ja põnevate pruulidega. Nii saame koos pakkuda õllesõbrale uusi üllatusi. Kui tunned meie õllede vastu huvi või tahad lihtsalt käsitööõllede kohta nõu küsida siis helista või kirjuta meile päris julgelt.

Kui sul on idee, milles on oma roll ka õllel või õlle pruulimisel, siis me oleme alati valmis kuulama ja kaasa mõtlema. Allpool on mõned näited tegudest, millega oleme saanud kasulikud olla.

Lehe Pruulikoja õlled

Lepinguline pruul ehk „mustlaspruul“. Sul on mõte pruulida üks vahva õlu, aga oma pruulikoda pole veel valmis. Meie juures saab pruulida. Kogenud pruulmeistri kõrval saad osaleda täpselt nii palju või nii vähe kui ise tahad, ajame sinu eest korda ka vajaliku paberimajanduse.

Majaõlle pruulimine. Oleme restorani või pubiga koos välja mõelnud päris selle maja jaoks loodud õlle. Tulemuseks on eksklusiivne eripruul, mis on saadaval ainult sinu juures. Võid seda muidugi ka laiemalt müüa kui tahad. Uue retsepti väljatöötamine võtab muidugi omajagu aega, sõltuvalt idee uudsusest kulub uue õlle välja töötamiseks 3 – 6 kuud. Pruuli suurus algab 1000’st liitrist.

Sinu disainiga õlu. Eriliste sündmuste puhuks või huvitavaks kingituseks võib erilise disainiga sildi panna juba valmis pruulitud õllele. Nii on meilt tellitud tore kingituse äia juubeliks või siis meeldejääv õlu suurema konverentsi lõpetamiseks.

Oleme koostanud erinevaid kinkekomplekte, tutvustanud õllepruulimist meeskonnaürituse või kliendipäeva sisustamiseks.

Hindame oma tegemistes pikaajalist ja ausat partnerlust, millest kõik pooled võidavad.

Kui sul tekkis mõte mõnel teemal meiega lähemalt rääkida, siis võta julgelt ühendust - tanel@lehepruulikoda.ee (56200255).

Gristel