2018 aasta käsitööõlled

Enne Üheksat

Enne Üheksat

Peppermint Stout

Selles õlles saavad kokku tume, mõrkjas šokolaad ja roheline, värskendav piparmünt. Sobib suurepäraselt lõpetama uhket õhtusööki või siis ka päris omaette nautimiseks.

Ainult andmed

ABV: 10.5% OG: 26.0P FG: 7.7P IBU: 110 EBC: 150

Untappd Link

Ja päike tõuseb

Ja päike tõuseb

Barrel Aged Double IPA

Meie sihitu uitamise magus valu. Meie võimetus ausalt ja vahetult suhelda, mis viib valede ja hävinguni. Meid igavesti meelitav tühiste naudingute sireenilaul. Hoolikalt valitud naljadega vürtsitatud ekspressliin läbi käest lastud võimaluste. Kõik see on hoolikalt ja piinliku täpsusega selle õlle sisse pandud.

“Ja päike tõuseb” on Kuuba rummi vaadis küpsenud topelt-IPA – stiile siduv ja lõhkuv eskapistlik kõrvalepõige hedonistlikku maailma, näitamaks sulle, et seal pole lahendust.

Ainult andmed

ABV: 10.0% OG: 22.0P FG: 4.5P IBU: 67 EBC: 31

Untappd Link

Übermensch

Übermensch

Quintuple Session IPA

Was gross ist am Menschen, das ist, dass er eine Brücke und kein Zweck ist: was geliebt werden kann am Menschen, das ist, dass er ein Übergang und ein Untergang ist.

Also sprach Zarathustra

Ainult andmed

ABV: 20.0% OG: N/A FG: N/A IBU: N/A EBC: N/A

Untappd Link

Three Pleasures - Coffee

Three Pleasures - Coffee

Coffee infused doppelbock

Sa ärkad hommikul koos esimeste päikesekiirtega. Maja on veel päris vaikne, sest kõik veel magavad, aga õuest on juba kuulda kuidas linn ärkab. Sa keedad endale kohvi, värskelt jahvatatud kohvioad täidavad köögi lummava aroomiga. Siis jalutad koos tassi kohviga rõdule. Uus päev on ootamas. Elu on ilus.

Ainult andmed

ABV: 7.0% OG: 18.5P FG: 6.0P IBU: 22 EBC: 70

Untappd Link

Frodziskie

Frodziskie

Ice Distilled Grodziskie

Selle õlle sees on tammesuitsutatud nisulinnastest pruulitud grodziskie “Ogar polski” olemus. Läbi jäädestilleerimise neljakordselt võimendatud. Tulemuseks ei ole natuke suurem või natuke kangem “Ogar Polski”, oh ei. Rõõmsameelselt ringi lippavast poola hagijast on saanud hiiglaslik ja salapärane polaarhunt, kes ei kohku tagasi millegi ees.

Ainult andmed

ABV: 8.8% OG: N/A FG: N/A IBU: N/A EBC: N/A

Untappd Link

Klerre

Klerre

Black Hoppy Belgian Ale

Klerre on Madalmaade veedeemon, kes ilmutab ennast tavaliselt hiiglasliku musta koerana. Kuid Klerre on kujumuutja ja nii võib ta esineda ka kassi, nahkhiire või hoopis konnana. Talle meeldib vingerpusse mängida, need võivad olla üsna ohutud kuid üksik õhtune teekäija pärast Klerrega kohtumist edasi ei rända.

Samasugune kujumuutja on ka meie “Klerre” – belgia pärm, kommisuhkur ja ohtralt Jarrilo humalat ei luba seda õlut ühegi kindla stiili sisse suruda. Aga olemas on ta sellest hoolimata. “Klerrega” kokku saamine on kindlasti mõistlik ette võtta koos sõpradega. Nii on ohutum.

Ainult andmed

ABV: 9.0% OG: 20.0P FG: 4.1P IBU: 50 EBC: 200

Untappd Link

Ogar Polski

Ogar Polski

Grodziskie

Ogar Polski ei ole ogar poolakas. Ogar Polski on hoopis Poola hagijas. See on iidne poola koer, kes on tuntud oma terava nina ja tööka loomu poolest. Meie arvates sobib see koer suurepäraselt iseloomustama grodziskie’t.

Grodziskie on vana Poola õllestiil. Seda õlut tehakse nisulinnastest, mis on kuivatatud tammehalgudest tehtud tule kohal. Kerge ja kuldne nisulinnas koos raske tammesuitsuga moodustab üsna ogara maitse. Sellise pisut poolapärase.

Ainult andmed

ABV: 3.8% OG: 9.8P FG: 2.7P IBU: 25 EBC: 7

Untappd Link