2018 aasta käsitööõlled

I Am What I Am

I Am What I Am

Barrel-aged naturally fermented very strong Belgian golden ale

I am what I am, and I do what I do. I expect nothing and accept everything.

Kas see on õlu? Võimalik. See on pärmiga kääritatud, linnastest veest ja humalatest jook.

Miks? Naturaalne kääritamine nii kangete õllede puhul loob palju unikaalseid aroome ja maitseid. Patt oleks seda kanti mitte uurida.

Kas see on tõesti strong Belgian golden ale? Tõenäoliselt mitte, aga see oli lähtepunkt.

Mida ma veel peaks teadma? See on väga kange õlu, parim on seda nautida nagu portveini - väikese klaasiga pika aja jooksul.

Ainult andmed

ABV: 20.0% OG: N/A FG: N/A IBU: N/A EBC: N/A

Untappd Link

My Name Is Legion

My Name Is Legion

Double ice distilled double barrel-aged barley wine

Who are you?

My name is Legion, for I’m not one thing but many.

Ainult andmed

ABV: 22.0% OG: N/A FG: N/A IBU: N/A EBC: N/A

Untappd Link

Enne Üheksat

Enne Üheksat

Peppermint Stout

Selles õlles saavad kokku tume, mõrkjas šokolaad ja roheline, värskendav piparmünt. Sobib suurepäraselt lõpetama uhket õhtusööki või siis ka päris omaette nautimiseks.

Ainult andmed

ABV: 10.5% OG: 26.0P FG: 7.7P IBU: 110 EBC: 150

Untappd Link

Keelatud Armastus

Keelatud Armastus

Hefeweizen with lime

Selle üle, kas hefeweizen ’ile on kohane lisada lõiguke laimi, on palju vaidlusi peetud. Selleks, et mitte narri olukorda jääda, tegime me selle juba pruulikojas ära. Ehtne saksapärane nisuõlu koos ohtra laimiga. Kui meeldib, võid nautida, vaba otsuse koormast ja võltsvagaduse süütundest.

Ainult andmed

ABV: 5.0% OG: 12.9P FG: 3.4P IBU: 17 EBC: 7

Untappd Link

Ja päike tõuseb

Ja päike tõuseb

Barrel Aged Double IPA

Meie sihitu uitamise magus valu. Meie võimetus ausalt ja vahetult suhelda, mis viib valede ja hävinguni. Meid igavesti meelitav tühiste naudingute sireenilaul. Hoolikalt valitud naljadega vürtsitatud ekspressliin läbi käest lastud võimaluste. Kõik see on hoolikalt ja piinliku täpsusega selle õlle sisse pandud.

“Ja päike tõuseb” on Kuuba rummi vaadis küpsenud topelt-IPA – stiile siduv ja lõhkuv eskapistlik kõrvalepõige hedonistlikku maailma, näitamaks sulle, et seal pole lahendust.

Ainult andmed

ABV: 10.0% OG: 22.0P FG: 4.5P IBU: 67 EBC: 31

Untappd Link

Übermensch

Übermensch

Quintuple Session IPA

Was gross ist am Menschen, das ist, dass er eine Brücke und kein Zweck ist: was geliebt werden kann am Menschen, das ist, dass er ein Übergang und ein Untergang ist.

Also sprach Zarathustra

Ainult andmed

ABV: 20.0% OG: N/A FG: N/A IBU: N/A EBC: N/A

Untappd Link

Three Pleasures - Bread

Three Pleasures - Bread

Rye doppelbock

Selja taga on pikk päev, mis on möödunud kõrvalistel radadel matkates. Selja taha on jäänud männilõhnalised metsad, kristallselged allikad ja sootaimede uimastav aroom. Sellise päeva õhtul on koos sõbraga jagatud leivatükk ilmselt parima maitsega pala kogu maailmas.

Ainult andmed

ABV: 7.0% OG: 18.5P FG: 6.0P IBU: 22 EBC: 70

Untappd Link

Three Pleasures - Coffee

Three Pleasures - Coffee

Coffee infused doppelbock

Sa ärkad hommikul koos esimeste päikesekiirtega. Maja on veel päris vaikne, sest kõik veel magavad, aga õuest on juba kuulda kuidas linn ärkab. Sa keedad endale kohvi, värskelt jahvatatud kohvioad täidavad köögi lummava aroomiga. Siis jalutad koos tassi kohviga rõdule. Uus päev on ootamas. Elu on ilus.

Ainult andmed

ABV: 7.0% OG: 18.5P FG: 6.0P IBU: 22 EBC: 70

Untappd Link

Frodziskie

Frodziskie

Ice Distilled Grodziskie

Selle õlle sees on tammesuitsutatud nisulinnastest pruulitud grodziskie “Ogar polski” olemus. Läbi jäädestilleerimise neljakordselt võimendatud. Tulemuseks ei ole natuke suurem või natuke kangem “Ogar Polski”, oh ei. Rõõmsameelselt ringi lippavast poola hagijast on saanud hiiglaslik ja salapärane polaarhunt, kes ei kohku tagasi millegi ees.

Ainult andmed

ABV: 8.8% OG: N/A FG: N/A IBU: N/A EBC: N/A

Untappd Link

Klerre

Klerre

Black Hoppy Belgian Ale

Klerre on Madalmaade veedeemon, kes ilmutab ennast tavaliselt hiiglasliku musta koerana. Kuid Klerre on kujumuutja ja nii võib ta esineda ka kassi, nahkhiire või hoopis konnana. Talle meeldib vingerpusse mängida, need võivad olla üsna ohutud kuid üksik õhtune teekäija pärast Klerrega kohtumist edasi ei rända.

Samasugune kujumuutja on ka meie “Klerre” – belgia pärm, kommisuhkur ja ohtralt Jarrilo humalat ei luba seda õlut ühegi kindla stiili sisse suruda. Aga olemas on ta sellest hoolimata. “Klerrega” kokku saamine on kindlasti mõistlik ette võtta koos sõpradega. Nii on ohutum.

Ainult andmed

ABV: 9.0% OG: 20.0P FG: 4.1P IBU: 50 EBC: 200

Untappd Link

Ogar Polski

Ogar Polski

Grodziskie

Ogar Polski ei ole ogar poolakas. Ogar Polski on hoopis Poola hagijas. See on iidne poola koer, kes on tuntud oma terava nina ja tööka loomu poolest. Meie arvates sobib see koer suurepäraselt iseloomustama grodziskie’t.

Grodziskie on vana Poola õllestiil. Seda õlut tehakse nisulinnastest, mis on kuivatatud tammehalgudest tehtud tule kohal. Kerge ja kuldne nisulinnas koos raske tammesuitsuga moodustab üsna ogara maitse. Sellise pisut poolapärase.

Ainult andmed

ABV: 3.8% OG: 9.8P FG: 2.7P IBU: 25 EBC: 7

Untappd Link